Hakkımızda

Özel Hayatın ve İş Hayatının Tüm Alanlarında Hukuki Uzmanlık

Kreatif Hukuk Bürosu

Kreatif Hukuk, alanında uzman avukat kadrosuyla en iyi ve en etkin hukuki desteği vermekte olup müvekkil öncelikli ve sonuç odaklı çalışmaktadır.

"Kreatif Hukuk Bürosu, sıkı iş takibi ve
çalışkanlığı ile fark yaratıyor."

Büromuz, hızlı ve etkili çözüm alabilmek, geniş kapsamlı avukatlık ve danışmanlık hizmeti sağlamak için Türkiye genelinde birçok hukuk bürosuyla ve çeşitli konularda alanlarında uzman ve danışmanlar vasıtasıyla kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile müvekkillerinin karşılaştıkları sorunlara en kısa zamanda çözüm bulmaktadır.

Avukatlarımız, müvekkillerin hukuki sorunlarını benimser, iş takibini mükemmel yapar ve sonuç odaklı yaklaşımla vekalet ilişkisini yürütür.

Bilgilendirme ve Şeffaflık

Dava yoluyla çözümlenmesi kaçınılmaz anlaşmazlıklarda davanın muhtemel getirileri ve riskleri müvekkile izah edilmekte; izlenecek hareket tarzları ve stratejiler müvekkilin onayının ardından uygulamaya konulmaktadır. Dava sürecinin her aşamasında ortaya çıkan gelişmeler belirli periyotlarla güncelleme raporları şeklinde müvekkile sözlü ve yazılı olarak sunulmaktadır.

Neden Biz?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit sed

Akademik Görüş

Öncelikle akademik görüşler alıp, bunu hukuk danışmanlığı için kullanmakta ve sonrasında uzman avukatları ile davaları yürütmektedir.

Müvekkile Özel Anlayış

Büromuza başvuran her müvekkilin dosyası özenle incelenir ve her davaya özenle hazırlanmaktayız.

Gizlilik

Müvekkillerimizin ve çalıştığımız diğer ilgili kişi ve kuruluşların gizli ve özel bilgilerinin korunmasına özen gösteririz. Müvekkillerimizin tüm faaliyetlerine ve özeline ilişkin gizli bilgileri koruruz.

Bahçelievler İstanbul'da Müvekkil Odaklı Hukuk Bürosuyuz.

Müvekkil odaklı çalışma prensibi doğrultusunda önceliğimiz müvekkillerimizin ihtiyaç ve hukuki menfaatleri olmak üzere öngörülü, hızlı, doğru, zamanında, vaat edilen koşullarda hizmet sunmak; karşılıklı saygı, nezaket ve adalet kuralları çerçevesinde çalışıyoruz.

Dürüstlük

Tüm çalışma ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. Üstün iş ahlakı, disiplinli ve dürüst çalışmak temel ilkemizdir.

Misyonumuz

Hukukun üstünlüğü, gizlilik, profesyonellik ve kalite prensipleri çerçevesinde, müvekkillerimizi ve Türk hukukunu, yurtiçinde ve yurtdışında en iyi şekilde temsil etmek; hukukun genel prensiplerine uygun uzlaşma yöntemleriyle, hukuki ilişkiler kurulurken ve devamında ortaya çıkabilecek sorunları çözüme kavuşturmaktır.

Vizyonumuz

Hukukun üstünlüğü ilkeleri doğrultusunda yenilikçi bir yaklaşımla, farklılıklar yaratarak kalıcılık sağlamaktır.